Nabízíme pracovní pozice

DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁMe

Servisní technik (pro střediska Zlín, Ostrava, Šumperk)

Popis pozice

  • servisní zásahy u zákazníka (denní výjezdy, denní návraty)
  • opravy, montáže, instalace a programování systémů PZTS, EPS, EKV, CCTV, SK
  • podíl na realizaci nových zakázek
  • profylaxe na provozovaném systému, včetně kontrolních činností a údržby systému, revize dokumentů
  • komunikace se zákazníkem

Požadavky

  • SŠ vzdělání nebo výuční list v elektrotechnickém směru
  • platné osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (min. § 6), popř. ekvivalent plynoucí ze zákona 250/2021 Sb.§ 3 Požadavky kladené na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních v úrovni osoba znalá
  • samostatnost, logické myšlení
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou znalost systémů PZTS, EPS, EKV, CCTV, SK

Nabízíme

  • zajímavou perspektivní práci na HPP v ryze české společnosti s téměř 30letou tradicí v oboru bezpečnostních technologií
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (auto, notebook, telefon, stravenkový paušál, příspěvek na dovolenou a další)
  • roční odměny

V případě zájmu nás kontaktujte na email:
Bytový Dům Beroun
Elektrárna Dětmarovice
AŽD Praha, s.r.o.
České dráhy
Ústřední vojenská nemocnice Praha
Českomoravský cement, a.s.
Apartmány Horní Mísečky
Zimní stadion Vlašim
LOM TRADE Praha s. p.
Ministerstvo obrany ČR